ISODRINKY DED i TED jedou. Od zahájení testovací distribuce v červnu 2023, dostalo se ke konzumentům již přes 60 tisíc lahví těchto drinků a čísla prodeje neustále rostou. Díky osobním kontaktům s koncovými prodejci, máme přímé pozitivní informace, že zákazníci, kteří některý z drinků zakoupili, nakupují dále a zůstávají "svému" drinku věrní.

Je nám ctí, že můžeme oficiálně prezentovat zahájenou spolupráci s nadějným českým závodníkem evropské série ALPE ADRIA 2023, které se účastní v profesionálním teamu ARIANE RACING a letošní sezónu jede na motocyklu ARIANE 2 ve třídě Moto2.

První dodávka našich nápojů DED Driver's Essential Drink a TED Truck Essential Drink dorazila z výroby k některým velkoobchodům a na náš sklad, tudíž prodej je po dlouhých přípravách zahájen. Sezóna motorsportu je v plném proudu a sezóna cestování na dovolené se blíží, takže drinky přichází na pulty v pravou chvíli. Každé prodejní místo bude označeno jasně hovořícím informačním letáčkem. Kde jej uvidíte, tam naše nápoje zakoupíte.

Po 1. podniku mezinárodního seriálu MAVERICK HILL CLIMB CZECH 1.-2.4.2023 na okruhu v Brně a 1. podniku seriálu AmaterCup 15.4.2023 na Polygonu Most, účastnili jsme se s teamem úspěšně dalšího závodního víkendu, a to opět v seriálu MAVERIC - závod označený 3. HOSTR PRIX LIBEREC ve dnech 20.-21.5.2023.

Ve dnech 1.-2.4.2023 zahajujeme s vozem P206i sezónu prvním podnikem mezinárodního seriálu Maverick Hill Climb Czech 2023 na Masarykově okruhu v Brně.