Ve spolupráci s renomovaným česko-slovenským výrobcem, dodáváme na trh nové funkční nápoje pro všechny pracovně i sportovně aktivní konzumenty. Grafika obalů vychází z mezinárodních ochranných známek naší společnosti, které jsou registrovány pro celou EU, USA, JAPONSKO a RUSKO. Procentuelní zastoupení jednotlivých látek v nápojích bylo navrženo nutričním specialistou za účelem rychlé regenerace organismu, zvládání fyzické i psychické pracovní zátěže, rekreačního i vrcholového sportu.

ISODRINKY

Vzhledem k zaměření naší společnosti, zahajujeme výrobu a distribuci nápojů pro oblast motorsportu i dálkových jízd. Nápoj DED Driver's Essential Drink byl připravován pro aktivní i pasivní příznivce sportovních volantů. Po jeho důkladném otestování v reálném prostředí mezinárodních automobilových závodů Maverick Hill Climb Czech sezony 2022, vznikl následně i nápoj TED Truck Essential Drink , určený prioritně na dlouhé cesty za volantem silných trucků, autobusů, nákladních i dodávkových vozů, ... . Složení obou nápojů garantuje, že jejich osmotický tlak je velmi blízký osmotickému tlaku lidských tělních tekutin. Toto zajistí, že nápoj je tělem efektivně přijímán a dochází k optimální hydrataci tkání, doplnění minerálů i vitamínů, ztracených během fyzické a psychické námahy. Jelikož nápoje nejsou syceny, lze je bez problémů požívat chlazené i nechlazené. Jsou proto vhodným partnerem i pro sportovce, turisty, zahrádkáře a chataře, ... . Neobsahují kofein a množství cukru je přibližně na úrovni 1/3 oproti standardním energetickým nebo jiným obdobným vitamínovým nápojům.

DED Drink - Driver's Essential Drink - funkční isotonický nápoj

Funkční isotonický nápoj pro všechny příznivce závodního volantu, motorsportu i tuningu. Příchuť red orange, 750 ml, balení á 6 ks.

TED Drink - Truck Essential Drink - funkční isotonický nápoj

Funkční isotonický nápoj pro řidiče silného trucku, náklaďáku, autobusu či dodávky. Příchuť multifruit, 750 ml, balení á 6 ks.

Objednávka drinků TED a DED

Objednávám celkem 15ks drinků v ceně 600,-Kč (vč. DPH, balného a dopravy). Zjednodušený daňový doklad bude uvnitř balení, expedice zboží do 24 hodin od připsání úhrady na níže uvedený účet. Částku 600,-Kč uhradím po obdržení kopie objednávkového e-mailu na Váš účet s názvem ECO-PRESS CZ s.r.o., č.ú.: 4757470379/0800.

BaleniPhoto